KOCAKÖY MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ YÖNETİM KADROSU

Milli Eğitim Müdürü
Yılmaz CEBE

1975 Diyarbakır-Hani-Kuyular Köyü'nde doğdu. İlkokulu kendi köyünde tamamladıktan sonra Bingöl ve Diyarbakır İmam-Hatip Liselerinde ortaokul ve lise eğitimini tamamladı. 1998'de Dicle Üniversitesi Eğitim Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümünden mezun olduktan sonra Mersin-Tarsus Hayrunnisa Köylügill İlköğretim Okulu'nda Türkçe Öğretmenliği'ne başladı. 2000 yılında Gaziantep'te sırasıyla Mustafa MARANGOZ İO, Kurtuluş İO ve Aktoprak İO'nda asker öğretmenlik görevini tamamladıktan sonra yine eski görev yeri olan Tarsus Hayrunnisa KÖYLÜGİL İO'nda Türkçe Öğretmenliğine, daha sonra Tarsus İclal Ekenler Lisesi'ne Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliğine atandı.

2004 yılında Diyarbakır-Sur-Köprübaşı İlköğretim Okulu'nda,

2005 yılında Yenişehir-Rekabet Kurumu Cumhuriyet Fen Lisesi'nde,

2006 yılında Yenişehir-Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi'nde görev yaptı.

2007 yılında Bağlar Milli Eğitim Vakfı İlköğretim Okulu'na idareci olarak atandı.

2008 yılında Kayapınar Yaşar Eğitim ve Kültür Vakfı İlköğretim Okulu'na Müdür Yardımcısı ve Müdür Başyardımcısı olarak görev yaptı.

Kayapınar Vali Gökhan Aydıner Endüstri Meslek Lisesine Edebiyat Öğretmeni Olarak atandı.

2009 yılında Kocaköy Halk Eğitimi Merkezi'ne Müdür Yardımcısı olarak atandı.

2010 yılında Kayapınar Halk Eğitimi Merkezine müdür yardımcısı olarak atandı.

2011 yılının Kasım ayında Kocaköy İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak atandı. Halen bu görevde çalışmakta olan Yılmaz CEBE evli ve bir çocuk babasıdır.

 


Şube Müdürü
Murat ÇEVİK

1975 Yılında Sivas’ın Gürün İlçesinde Doğdu. İlk ve orta öğrenimini İskenderun'da bitirdi (1981-1992). Lise öğreniminin hemen ardından Karadeniz Teknik Üniversitesi’nde Lisans öğrenimini tamamladı (1992-1996). 1997 yılında sınıf öğretmeni olarak Diyarbakır Kocaköy Şerifoğulları İlköğretim Okulu’na, 2000 yılanda da Kocaköy Atatürk ilköğretim Okulu’na atandı. 2002 yılında Kocaköy İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlüğüne getirildi.2009 yılında Fırat Üniversitesi Eğitim Yönetimi ve Teftişi Ana bilim dalında yüksek lisansı tamamlayan Çevik, halen İlçe Milli Eğitimindeki görevini vekâleten yürütmektedir. Çevik, evli ve bir çocuk babasıdır.

 


Şube Müdürü
Enver KIZIL

  
 
 
 kocakoy21@meb.gov.tr
(Kocaköy MEM Bilişim)